Operator montażu w pomieszczeniu czystym w Eindhoven

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Eindhoven
    • kategoria Sektor techniczny
    • Wykształcenie VMBO
    • Umowa Umowa o pracę (Faza A) z perspektywą stałego zatrudnienia
    • Wynagrodzenie 2.868,61 € miesięcznie

Na to ciekawe i wszechstronne stanowisko poszukujemy osób, które potrafią pracować dokładnie i skoncentrowanie.

Funkcja

Będziesz pracować jako pracownik cleanroomu Eindhoven pracować w czystym miejscu. Jesteś odpowiedzialny za czyszczenie i montaż różnych produktów wysokiej jakości. To Ty decydujesz o złożeniu tych produktów na podstawie rysunków technicznych. Ważne jest również, aby sprawdzić jakość tych produktów.

Ponadto to Ty codziennie zbierasz produkty i wprowadzasz dane do systemu planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Po zakończeniu tej czynności kontynuuj przygotowywanie produktów do wysyłki.

Będziesz pracować w dużej międzynarodowej firmie, która współpracuje z wiodącymi światowymi graczami, takimi jak ASML Eindhoven. Dlatego bardzo ważne jest, abyś pracował wyjątkowo dokładnie.

Twoje zadania obejmują:

  • Montaż wyrobów na podstawie rysunków technicznych;
  • Sprawdź, czy produkty odpowiadają prawidłowej specyfikacji;
  • Spakuj zmontowane produkty i przygotuj je do wysyłki.

Godziny pracy na 2 zmiany:

Pracujesz w systemie dwuzmianowym w następujących godzinach pracy:

Od poniedziałku do piątku pracujesz od 06:00 do 15:00. W następnym tygodniu pracujesz od 15:00 do 00:00.

Co oferujemy jako operator montażu w pomieszczeniu czystym?

Jako pracownik cleanroom oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2.868,61 € brutto miesięcznie;
  • Dieta na podróż w wysokości 0,23 euro za kilometr od 10 kilometrów, dzięki czemu podróż pozostaje przystępna cenowo;
  • Wiele możliwości rozwoju zawodowego i rozwoju wewnątrz organizacji;
  • Skorzystaj z solidnego programu emerytalnego już od pierwszego dnia.

Czego oczekujemy od Ciebie jako pracownika montażu pomieszczeń czystych?

Oczekujemy, że:

  • Potrafi bez problemów czytać rysunki techniczne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Otwarty na naukę nowych rzeczy i rozwój w tej wspaniałej firmie.

Chciałbyś aplikować?

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli operatora montażu w pomieszczeniu czystym w branży technicznej? Eindhoven? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.

Kontakt

Ryana Xhofleera

0 odpowiedzi

zostaw komentarz

Masz coś do powiedzenia?
Zapraszamy do współpracy!