Operator pomieszczenia czystego w Eindhoven

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Eindhoven
    • kategoria Sektor techniczny
    • Wynagrodzenie 2.795,81 € miesięcznie

Dla naszej kochanej klientki Eindhoven poszukujemy entuzjastycznych operatorów pomieszczeń czystych.

Jako pracownik pomieszczenia czystego Eindhoven pracujesz w czystej przestrzeni, gdzie wykonujesz różne zadania z produktami, które muszą być czyste na poziomie molekularnym. Dlatego otrzymujesz specjalny garnitur, rękawiczki i plastikowe ochraniacze na buty. Gdy już założysz te ubrania, będziesz gotowy, aby zacząć!

W tej przestrzeni wyczyścisz lub zmontujesz wysokiej jakości produkty technologiczne od klientów takich jak ASML. Ponadto pracujesz w zgranym i przyjaznym zespole, w którym ważna jest komunikacja.

W pomieszczeniu czystym istnieją różne stopnie, zaczynając od klasy piątej lub czwartej. Z czasem można przejść do trzeciego lub drugiego stopnia, gdzie trzeba pracować według bardziej rygorystycznych wytycznych i z większą precyzją.

Twoje zadania obejmują:

  • Czyszczenie lub montaż produktów o wysokiej wartości;
  • Praca zgodnie z procedurami i zasadami panującymi w pomieszczeniu czystym;
  • Utrzymywanie miejsca pracy i środowiska w czystości.

Godziny pracy na 2 zmiany:

Pracujesz w systemie dwuzmianowym w następujących godzinach pracy:

Od poniedziałku do piątku pracujesz od 06:00 do 15:00. W następnym tygodniu pracujesz od 15:00 do 00:00.

Co oferujemy jako operator pomieszczenia czystego?

Jako operator pomieszczeń czystych oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2.795,81 € brutto miesięcznie;
  • Praca w wiodącej międzynarodowej firmie współpracującej m.in. z ASML;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju wewnątrz organizacji;
  • Skorzystaj z solidnego programu emerytalnego już od pierwszego dnia.

Czego oczekujemy od Ciebie jako operatora pomieszczenia czystego?

Oczekujemy, że:

  • Umiejętność starannej pracy zgodnie z wytycznymi i procedurami;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w kontaktach ze współpracownikami, jak i przy czytaniu przepisów BHP;
  • Masz doświadczenie lub znajomość technologii.

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli operatora pomieszczenia czystego w branży technicznej? Eindhoven? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.