Operator wózka widłowego Nijmegen

    • zamieszczone 05-02-2024
    • lokalizacja Nijmegen
    • kategoria Magazyn / Logistyka
    • Wykształcenie MBO
    • Umowa Umowa o pracę (Faza A) z perspektywą stałego zatrudnienia
    • Wynagrodzenie 2.426 € - 3.119 € miesięcznie

Dla niektórych z naszych cenionych klientów w obszarze Nijmegen, poszukujemy pracowitych i zaangażowanych kierowców wózków widłowych, którzy nie mają mentalności od 9 do 5.

Funkcja

Jako kierowca wózka widłowego Nijmegen będziesz pracować dla jednego z naszych cenionych klientów. Staniesz się częścią nieformalnego środowiska pracy, w którym najważniejsza jest bezpośrednia współpraca ze współpracownikami. Twoim obowiązkiem jest ścisłe przestrzeganie przepisów i procedur bezpieczeństwa.

Jesteś odpowiedzialny za przygotowanie właściwych produktów do wysyłki. Kiedy przybędą ciężarówki, jesteś odpowiedzialny za ich załadunek i rozładunek. Przed załadunkiem produktów na ciężarówki należy przeprowadzić kontrolę wzrokową, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Czy zauważasz coś niezwykłego? Nie wahaj się natychmiast włączyć alarm.

Ponadto kluczową rolę odgrywa dokładne sprawdzanie i podpisywanie rachunków za produkty przychodzące i wychodzące. W sytuacjach nieobecności menadżera jesteś przygotowany na przejęcie określonych zadań. Nie martw się, wszystko zostanie omówione wcześniej.

Twoje zadania obejmują:

  • Załadunek i rozładunek ciężarówek z odpowiednimi produktami;
  • Sprawdź, czy produkty są w odpowiednim stanie;
  • Zapewnij wsparcie swojemu menadżerowi i w razie potrzeby przejmij jego obowiązki.

Co oferujemy Ci jako operatorowi wózka widłowego?

Jako kierowca wózka widłowego oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie brutto od 2.426 € do 3.119 €, w tym dodatek zmianowy, w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia;
  • Przyjemne towarzystwo w okolicy Nijmegen z nieformalną atmosferą pracy, która sprawia, że ​​praca jest przyjemna;
  • Praca na zmianę dzienną, na 3 lub 5 zmian.

Czego oczekujemy od Ciebie jako kierowcy wózka widłowego?

Oczekujemy, że:

  • Zdobyłeś doświadczenie i posiadasz uprawnienia na wózek widłowy;
  • nie masz problemu z pracą na zmiany dzienne, 3 lub 5 zmianowe;
  • Potrafi brać odpowiedzialność i pracować niezależnie.

Chciałbyś aplikować?

Czy zachwyciłeś się między innymi wakatem na stanowisku kierowcy wózka widłowego w logistyce? Nijmegen? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-13172044 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.

Kontakt

Ryana Xhofleera

0 odpowiedzi

zostaw komentarz

Masz coś do powiedzenia?
Zapraszamy do współpracy!