Operator wózka widłowego

    • zamieszczone 05-02-2024
    • lokalizacja Rotterdam
    • kategoria Magazyn / Logistyka

Szukasz dobrej pracy jako kierowca wózka widłowego w... Rotterdam? To jest Twoja szansa! Poszukujemy pracowitych kierowców wózków widłowych, których interesuje logistyka lub technologia!

Na stanowisku kierowca wózka widłowego Rotterdam, staniesz się częścią naszego zespołu u wiodącego klienta, dla którego najważniejsza jest satysfakcja klienta. Odgrywasz ważną rolę w procesie logistycznym, gdzie odpowiadasz za dokładny i bezpieczny załadunek i rozładunek przychodzących towarów za pomocą wózka widłowego.

Zapewnienie dobrej obsługi naszym klientom jest niezwykle istotne we współpracy ze swoimi współpracownikami. Po prawidłowym złożeniu towaru uczestniczysz także w procesie administracyjnym, jakim jest rejestracja otrzymanego towaru.

Oferujemy również możliwość poszerzenia swoich umiejętności poprzez szkolenia. Te szkolenia zapoznają Cię z innymi operacyjnymi częściami naszych usług, co przyczynia się do Twojego rozwoju zawodowego i możliwości dalszego rozwoju w tej wspaniałej firmie w Rotterdam, gdzie panuje przyjemna atmosfera pracy.

Twoje zadania obejmują:

  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych za pomocą wózka widłowego. Dodatkowo dbasz o prawidłową obsługę przepływu towarów;
  • Prace administracyjne, w tym śledzenie przychodzących towarów;
  • Transport towarów wewnątrz firmy tak, aby trafiły do ​​odpowiednich działów lub do wymaganych chłodni.

Co oferujemy Ci jako operatorowi wózka widłowego?

Jako kierowca wózka wysokiego składowania oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.513 € do 2.773 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Oferujemy możliwość uczestniczenia w różnych szkoleniach i szkolenia wewnętrznego. Istnieją również możliwości uzyskania certyfikatu na wózek widłowy;
  • Dobre środowisko pracy z koleżeńską atmosferą pracy, w której ważne jest zaangażowanie.

Czego oczekujemy od Ciebie jako kierowcy wózka widłowego?

Oczekujemy, że:

  • Zdobyłeś doświadczenie w obsłudze wózka widłowego lub posiadasz ważny certyfikat na wózek widłowy;
  • Ukończyć co najmniej kurs MBO na poziomie 2 lub 3 z zakresu logistyki;
  • Potrafi pracować samodzielnie, bez problemów i dobrze dogaduje się ze współpracownikami.

Czy zainteresowałeś się rolą kierowcy wózka widłowego w branży logistycznej? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące oferty pracy na stanowisko kierowca wózka widłowego? Rotterdam? Proszę o kontakt Niels Galjaard pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres niels.galjaard@flextoday.NL.