Pracownik logistyki Rotterdam

    • zamieszczone 05-02-2024
    • lokalizacja Rotterdam
    • kategoria Magazyn / Logistyka

Dla wiodącego klienta z branży logistycznej poszukujemy kierowców wózków wysokiego składowania z pasją Rotterdam.

Jako pracownik logistyki masz możliwość pracy w wiodącej firmie logistycznej. Będziesz częściowo odpowiedzialny za obsługę przepływu towarów w zautomatyzowanej chłodni.

W tej zautomatyzowanej chłodni zastosowano nowy system, w którym tablet zawsze masz przy sobie. Tablet ten wskazuje, które ciężarówki należy załadować do jakich doków i jaką ilością palet.

Oprócz załadunku samochodów ciężarowych dochodzi do ich także rozładunku, choć proces ten jest w dużej mierze zautomatyzowany. Jedyne, co trzeba jeszcze zrobić ręcznie, to ustawienie odpowiednich palet na jednym z pasów. Palety te są następnie automatycznie umieszczane na właściwych regałach za pomocą dźwigów.

Twoje zadania obejmują:

  • Załadunek i rozładunek towarów oraz przechowywanie ich w odpowiednim miejscu w chłodni;
  • Praca z tabletem z systemem cyfrowym;
  • Po przybyciu umieść palety na właściwych torach.

Co oferujemy Ci jako pracownikowi logistyki?

Jako pracownik logistyki oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.200 € do 2.750 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Możliwość uzyskania certyfikatów;
  • Pakiet pełen dodatkowych warunków zatrudnienia z 28 dniami urlopu.

Czego oczekujemy od Ciebie jako pracownika logistyki?

Oczekujemy, że:

  • Ukończyć co najmniej kurs MBO na poziomie 2 lub 3 z zakresu logistyki;
  • Posiadasz ważny certyfikat EPT i uprawnienia na wózek widłowy;
  • nie masz problemu z pracą w niskich temperaturach;
  • Potrafisz brać odpowiedzialność i pracować samodzielnie.

Czy z entuzjazmem podeszłaś do roli pracownika logistyki w branży logistycznej? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu na pracownika logistyki? Rotterdam? Proszę o kontakt Niels Galjaard pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres niels.galjaard@flextoday.NL.