Operator procesu Cuijk

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Cuijk
    • kategoria Jedzenie
    • Wykształcenie MBO
    • Umowa Umowa o pracę (Faza A) z perspektywą stałego zatrudnienia
    • Wynagrodzenie 3.119 € - 3.553 € miesięcznie

Dla naszego cennego klienta Cuijk poszukujemy napędzanego operatora procesu, który dba o to, aby maszyny pracowały na pełnych obrotach. Razem ze swoim zespołem podejmiesz wyzwanie w nieformalnej, ambitnej i szybko rozwijającej się organizacji.

Funkcja

Jako operator procesu Cuijk dostajesz możliwość pracy w bardzo atrakcyjnej firmie. Odpowiadasz za w pełni zautomatyzowany proces, monitorujesz go i zarządzasz tak, aby proces został przerwany i przebiegał sprawnie.

Ponadto masz pewność, że jakość produktu jest gwarantowana. Istotne jest, abyś aktywnie myślał o ulepszeniach procesów i wdrażał je w praktyce.

Przekazując zadanie współpracownikowi, zapewniasz płynne przekazanie, dzięki czemu może on płynnie kontynuować pracę, utrzymując nieprzerwany przebieg procesu. Ponadto jesteś przygotowany na szybkie i skuteczne usuwanie wszelkich usterek.

Twoje zadania obejmują:

  • Zapewnienie sprawnego przebiegu w pełni zautomatyzowanego procesu;
  • Rozwiązywanie drobnych usterek, gdy wystąpią;
  • Aktywnie uczestniczyć w procesie produkcyjnym w celu identyfikowania i wdrażania ulepszeń;
  • Ścisłe przestrzeganie procedur i przepisów bezpieczeństwa.

Co oferujemy Ci jako operator procesu?

Jako operator procesu oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie brutto od 3.119 € do 3.553 €, w tym dodatek zmianowy, w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia;
  • Praca na 5 zmian z dodatkiem zmianowym 29,50%;
  • Możliwości rozwoju zawodowego, rozwoju i ambicji;
  • Przyjemna firma z nieformalną atmosferą pracy, która sprawia, że ​​praca jest przyjemna.

Czego oczekujemy od Ciebie jako operatora procesu?

Oczekujemy, że:

  • Ukończyć szkolenie VAPRO A i/lub B;
  • Zdobyłeś doświadczenie w środowisku produkcyjnym lub ukończyłeś odpowiednie szkolenie;
  • nie masz problemu z pracą w systemie 5-zmianowym;
  • W razie potrzeby potrafi usunąć awarie.

Chciałbyś aplikować?

Zachwyciła Cię oferta pracy na stanowisku operatora procesu w branży spożywczej? Cuijk? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-13172044 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.

Kontakt

Ryana Xhofleera

0 odpowiedzi

zostaw komentarz

Masz coś do powiedzenia?
Zapraszamy do współpracy!