Pakowanie operatora procesu Beuningen

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Beuningen
    • kategoria Jedzenie

Aplikuj na stanowisko operatora procesu Beuningen poszukujemy entuzjastycznych i zmotywowanych kandydatów, którzy chcieliby rozwijać się w profesjonalnej organizacji.

Jako operator procesu pakowania ściśle współpracujesz z zespołem pakowaczy, aby jak najbardziej optymalnie przygotować paczki do wysyłki. Wymaga to wydajności i precyzji. W porozumieniu ze swoim zespołem ustalasz, jakie produkty należy zapakować i jakiego materiału należy do tego użyć. Wszystkie te zadania realizowane są na linii pakującej.

Mogą wystąpić awarie i może być konieczna drobna konserwacja, ale nie będzie to stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Jednocześnie zapewniasz schludne i bezpieczne środowisko pracy, ściśle przestrzegając określonych w firmie procedur i przepisów bezpieczeństwa.

Twoje zadania obejmują:

  • Dbać o to, aby linia produkcyjna nadal działała sprawnie i była zaopatrzona w odpowiednie materiały i produkty;
  • Rozwiązywanie problemów i wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych;
  • Zapewnij bezpieczne i uporządkowane miejsce pracy;
  • Zapewnienie jakości produktu.

Co oferujemy Ci jako operator procesu?

Jako operator procesu oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie brutto od 3.378 do 3.672 euro, w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia;
  • Pracę w systemie 3 lub 5 zmianowym;
  • Możliwość uczestniczenia w wewnętrznych kursach i szkoleniach;
  • W atrakcyjnej i ambitnej firmie z dużymi możliwościami rozwoju.

Czego oczekujemy od Ciebie jako operatora procesu?

Oczekujemy, że:

  • Zdobyłeś doświadczenie praktyczne lub ukończyłeś z sukcesem odpowiedni kierunek studiów;
  • Mają silne poczucie odpowiedzialności;
  • Potrafią w razie potrzeby usunąć awarie;
  • Zapewnia bezpieczne i uporządkowane miejsce pracy.

Zachwyciła Cię oferta pracy na stanowisku operatora procesu w branży spożywczej? Beuningen? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-13172044 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.