Operator procesu na produkcji Beuningen

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Beuningen
    • kategoria Jedzenie
    • Wykształcenie VMBO

Dla naszego klienta poszukujemy pełnych entuzjazmu operatorów procesów Beuningen którzy są otwarci na nowe wyzwania, bo żaden dzień nie jest taki sam.

Jako operator procesu Beuningen będziesz pracować w bardzo dynamicznej i ambitnej firmie. Odgrywasz zasadniczą rolę w całym procesie produkcyjnym i bardzo ważne jest, abyś pracował z najwyższą precyzją, przestrzegając zalecanych procedur.

Może się zdarzyć, że wystąpią drobne awarie, w takim przypadku będziesz w stanie je rozwiązać samodzielnie. Jeśli Ci się nie uda, nie musisz się martwić, ponieważ technik konserwacji będzie na miejscu szybko. Ponadto zapewniasz czyste środowisko pracy i rygorystycznie przestrzegasz obowiązujących procedur i przepisów bezpieczeństwa.

Twoje zadania obejmują:

  • Przestrzeganie procedur i przepisów bezpieczeństwa;
  • Rozwiązywanie drobnych usterek, jeśli wystąpią;
  • Gwarancja jakości produktu;
  • Zapewnienie bezpiecznego i uporządkowanego środowiska pracy.

Co oferujemy Ci jako operator procesu?

Jako operator procesu oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie brutto od 3.378 do 3.672 euro, w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia;
  • Pracę w systemie 3 lub 5 zmianowym;
  • Możliwość uczestniczenia w wewnętrznych kursach i szkoleniach;
  • W atrakcyjnej i ambitnej firmie z dużymi możliwościami rozwoju.

Czego oczekujemy od Ciebie jako operatora procesu?

Oczekujemy, że:

  • Zdobyłeś doświadczenie praktyczne lub ukończyłeś z sukcesem odpowiedni kierunek studiów;
  • Mają silne poczucie odpowiedzialności;
  • Potrafią w razie potrzeby usunąć awarie;
  • Zapewnia bezpieczne i uporządkowane miejsce pracy.

Zachwyciła Cię oferta pracy na stanowisku operatora procesu w branży spożywczej? Beuningen? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-13172044 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.