Pracownik produkcji Nijmegen

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Beuningen Złoto
    • kategoria Sektor techniczny
    • Wykształcenie VMBO

Dla naszego klienta w regionie Nijmegen poszukujemy od zaraz energicznych pracowników produkcyjnych dla branży spożywczej. Jeżeli lubisz zakasać rękawy, interesujesz się maszynami i cały proces produkcji jest dla Ciebie ciekawy, to szukamy właśnie Ciebie!

Jako pracownik produkcyjny w tętniącej życiem okolicy Nijmegen jesteś niezbędnym ogniwem w procesie produkcyjnym naszego klienta. Twoje dni są pełne akcji i różnorodności, a także praktycznego zaangażowania w produkcję produktów spożywczych. Od obsługi maszyn po pakowanie produktów – każdy etap procesu ma wpływ na wynik końcowy. Jeśli lubisz różnorodność i nie boisz się zakasać rękawów, to ta pozycja jest zdecydowanie dla Ciebie!

Oprócz pracy praktycznej jesteś także ważnym graczem zespołowym. Razem ze swoimi współpracownikami dbasz o płynny przebieg produkcji i gwarancję jakości produktów. Twoje zamiłowanie do maszyn i ciekawość procesu produkcyjnego sprawiają, że jesteś idealnym kandydatem na to wymagające stanowisko. Gotowy do wniesienia swojego wkładu w przemysł spożywczy Nijmegen? W takim razie nie czekaj dłużej i aplikuj już dziś!

Twoje zadania obejmują:

  • Zadbaj o to, aby proces produkcyjny przebiegał sprawnie.
  • Ustawianie i obsługa maszyn.
  • Wspieranie współpracowników i wspólna praca w zespole, gdzie niezbędna jest konsultacja.

Co oferujemy Ci jako pracownikowi produkcyjnemu?

Jako pracownik produkcyjny oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.253 € do 2.426 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Nieformalne środowisko pracy z koleżeńską atmosferą pracy, w której ważne jest zaangażowanie;
  • Dużo różnorodności w pracy, co sprawia, że ​​jest ona przyjemna.

Czego oczekujemy od Ciebie jako pracownika produkcyjnego?

Oczekujemy, że:

  • Ukończyłeś co najmniej wykształcenie MBO na odpowiednim kierunku studiów lub zdobyłeś doświadczenie praktyczne;
  • Najlepiej jeśli masz predyspozycje do pracy w branży spożywczej;
  • Są elastyczni w uczeniu się nowych rzeczy i otwarci na nowe wyzwania.

Czy z entuzjazmem podeszłaś do roli pracownika produkcyjnego w branży spożywczej? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu na pracownika produkcyjnego? Nijmegen? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.