Dotrzyj do kierowcy ciężarówki Maasvlakte Rotterdam

    • zamieszczone 05-02-2024
    • lokalizacja Maasvlakte Rotterdam
    • kategoria Magazyn / Logistyka
    • Wykształcenie MBO
    • Umowa Umowa o pracę (Faza A) z perspektywą stałego zatrudnienia
    • Wynagrodzenie 2.426 € - 2.773 € miesięcznie

Dla wiodącego klienta z branży logistycznej poszukujemy kierowców wózków wysokiego składowania z pasją Rotterdam.

Funkcja

W ramach swojej roli kierowcy wózka wysokiego składowania w wiodącej firmie logistycznej jesteś odpowiedzialny za prawidłową obsługę przepływu towarów w naszych obiektach spedycyjnych i magazynowych.

Codziennie będziesz zajmował się kompletacją, czyszczeniem i optymalizacją zapasów na regałach mobilnych. Dodatkowo oferujemy Ci możliwość zapoznania się ze wszystkimi pozostałymi procesami operacyjnymi poprzez szkolenia, abyś mógł zintegrować się z tą wspaniałą firmą. Rotterdam może dalej się rozwijać i rosnąć.

Twoje zadania obejmują:

  • Zapewnić prawidłową obsługę przepływu towarów;
  • Kompletując, oczyszczając i optymalizując zapasy, pracujesz z regałami mobilnymi;
  • Przenoszenie produktów chłodzonych za pomocą wózka wysokiego składowania.

Co oferujemy Ci jako kierowcy wózka wysokiego składowania?

Jako kierowca wózka wysokiego składowania oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.426 € do 2.773 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Korzystaj z solidnego programu emerytalnego od pierwszego dnia;
  • Miejsce do rozwoju w firmie.

Czego oczekujemy od Ciebie jako kierowcy wózka wysokiego składowania?

Oczekujemy, że:

  • Ukończyłeś co najmniej kurs MBO na poziomie 2 lub 3 z zakresu logistyki;
  • Lubisz pracować na wózku wysokiego składowania i zdobyłeś już niezbędne doświadczenie;
  • Potrafi brać odpowiedzialność i pracować niezależnie.

Chciałbyś aplikować?

Czy zainteresowałeś się rolą kierowcy wózka wysokiego składowania w branży logistycznej? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Czy masz pytania dotyczące oferty pracy na stanowisko kierowcy wózka wysokiego składowania? Rotterdam? Proszę o kontakt Niels Galjaard pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres niels.galjaard@flextoday.NL.

Kontakt

Niels Galjaard

0 odpowiedzi

zostaw komentarz

Masz coś do powiedzenia?
Zapraszamy do współpracy!