Dotrzyj do kierowcy ciężarówki w Waalhaven Rotterdam

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Rotterdam
    • kategoria Magazyn / Logistyka
    • Wynagrodzenie 2.811 € miesięcznie

Dla naszego głównego klienta w Waalhaven Rotterdam poszukujemy pracowitych kierowców wózków wysokiego składowania.

Jako kierowca wózka wysokiego składowania w tej dużej międzynarodowej firmie Rotterdam żaden dzień nie będzie taki sam. Będziesz ważną częścią procesu pracy z wózkiem wysokiego składowania. Zapewniasz, że po wyjęciu produktów z ciężarówek zostaną one przewiezione do właściwej chłodni. Produkty te będą sięgać od produktów spożywczych po produkty farmaceutyczne. Będziesz zatem pracować w zimnym otoczeniu i otrzymasz niezbędną odzież roboczą.

Będziesz także pracować na wózku wysokiego składowania Linde wyposażonym w radio, dzięki czemu nigdy się nie nudzisz! Ponadto jest to wózek wysokiego składowania z dwoma pedałami i zamkniętą kabiną, który może osiągnąć wysokość do 12 metrów. Jest też wbudowany grzejnik, który zapewnia przyjemne ciepło, oraz kamera, dzięki której możesz mieć wszystko na oku. Po przeniesieniu wszystkich produktów do odpowiednich chłodni możesz pomóc swoim kolegom korzystając z wózka widłowego lub elektrycznego wózka paletowego. W ten sposób wszyscy sobie pomagają i panuje dobra atmosfera.

Twoje zadania obejmują:

  • Rozładunek samochodów ciężarowych i transport produktów do odpowiednich chłodni;
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki;
  • W razie potrzeby obsługa wózków widłowych, wózków wysokiego składowania i elektrycznych wózków paletowych.

Godziny pracy na 2 zmiany:

Pracujesz w systemie dwuzmianowym w następujących godzinach pracy:

Od poniedziałku do piątku pracujesz od 06:00 do 14:30. W następnym tygodniu pracujesz od 14:30 do 23:00.

Co oferujemy Ci jako kierowcy wózka wysokiego składowania?

Jako wszechstronny kierowca wózka wysokiego składowania oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2.811 € brutto miesięcznie wraz z dodatkiem zmianowym;
  • Dobre środowisko pracy z koleżeńską atmosferą pracy, w której ważne jest zaangażowanie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju wewnątrz organizacji;
  • Praca w systemie dwuzmianowym z dodatkiem zmianowym 12,50%.

Czego oczekujemy od Ciebie jako kierowcy wózka wysokiego składowania?

Oczekujemy, że:

  • Masz doświadczenie w pracy na wózku wysokiego składowania i ważny certyfikat wózka wysokiego składowania;
  • Bez problemu możesz obsługiwać wózek widłowy lub elektryczny wózek paletowy, najlepiej jeśli posiadasz na to certyfikat;
  • Nie masz problemów z pracą w zimnym otoczeniu.

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli wszechstronnego kierowcy wózka wysokiego składowania w środowisku logistycznym? Rotterdam? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.