Wszechstronny pracownik magazynu Cuijk

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Cuijk
    • kategoria Magazyn / Logistyka
    • Wykształcenie MBO
    • Umowa Umowa o pracę (Faza A) z perspektywą stałego zatrudnienia
    • Wynagrodzenie 2.513 € - 2.686 € miesięcznie

Dla miłego rodzinnego biznesu Cuijk poszukujemy pełnych pasji, wszechstronnych pracowników magazynu.

Funkcja

Jako wszechstronny pracownik magazynu odgrywasz ważną rolę w miłej firmie rodzinnej Cuijk. Odpowiadasz za sprawny przebieg wszystkich procesów logistycznych. Odpowiadasz także za zebranie i przygotowanie prawidłowych zamówień, tak aby mogły zostać dostarczone do klienta na czas. Wspólnie ze swoimi współpracownikami dbasz o to, aby magazyn był czysty i bezpieczny. Ponieważ pracujesz w prawdziwie rodzinnej firmie, Twój wkład robi różnicę!

Poza tym każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Ponieważ pracujesz w firmie rodzinnej, żaden dzień nie będzie taki sam. Ściśle współpracujesz ze swoimi współpracownikami w nieformalnej atmosferze, co sprawia, że ​​codzienne wyjścia do pracy sprawiają Ci przyjemność.

Twoje zadania obejmują:

  • Odbiór zamówień za pomocą wózka widłowego;
  • Zapewnienie sprawnego przebiegu całego procesu logistycznego;
  • Załadunek i rozładunek przychodzących towarów.

Co oferujemy Ci jako wszechstronny pracownik magazynu?

Jako pracownik magazynu oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.513 € do 2.686 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Nieformalną atmosferę pracy, w której blisko współpracujesz ze swoimi współpracownikami;
  • Duża różnorodność pracy, która sprawia, że ​​jest ona przyjemna;
  • Możliwości rozwoju zawodowego w tej pięknej, rodzinnej firmie.

Czego oczekujemy od Ciebie jako wszechstronnego pracownika magazynu?

Oczekujemy, że:

  • Że masz powinowactwo lub doświadczenie w świecie budownictwa;
  • Zdobyłeś doświadczenie i posiadasz uprawnienia na wózek widłowy;
  • Potrafi brać odpowiedzialność i pracować niezależnie.

Chciałbyś aplikować?

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli wszechstronnego pracownika magazynu w branży logistycznej? Cuijk? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.

Kontakt

Ryana Xhofleera

0 odpowiedzi

zostaw komentarz

Masz coś do powiedzenia?
Zapraszamy do współpracy!