Pracownik montażowy Cuijk

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Cuijk
    • kategoria Sektor techniczny

Zostaniesz naszym nowym Pracownikiem Montażu? Cuijk? Jako specjalista w montażu części do rolet, rolet i osłon przeciwsłonecznych wnosisz do naszego zespołu precyzję i wszechstronność. Dołącz do nas i pomóż tworzyć wysokiej jakości produkty, które poprawiają życie ludzi!

Jako pracownik montażowy Cuijk odgrywasz kluczową rolę w montażu części do rolet, żaluzji i markiz. Dzięki Twojemu precyzyjnemu podejściu i wiedzy technicznej masz pewność, że produkty te zostaną zmontowane bezbłędnie, co jest niezbędne do ich funkcjonowania w życiu codziennym.

Chociaż zajmujesz się głównie montażem części do systemów przeciwsłonecznych, jako Pracownik Montażu jesteś na tyle elastyczny, że możesz wykonywać także inne zadania. Niezależnie od tego, czy chodzi o kontrolę gotowych produktów, czy montaż różnych części produktu, jesteś wszechstronny i gotowy na każde wyzwanie.

Dzięki swoim umiejętnościom i zaangażowaniu jako Pracownika Montażu przyczyniasz się do tworzenia wysokiej jakości produktów, które poprawiają życie ludzi. Na tym ekscytującym stanowisku będziesz zaangażowany nie tylko w montaż produktów, ale także w spełnianie potrzeb naszych klientów.

Twoje zadania obejmują:

  • Precyzyjny i techniczny montaż części do rolet, żaluzji i markiz.
  • Elastyczne wykonywanie różnych zadań, takich jak kontrola gotowych produktów i montaż różnych części produktu.
  • Przyczyniaj się do tworzenia wysokiej jakości produktów, które poprawiają życie ludzi dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom pracownika montażowego.

Co oferujemy Ci jako pracownikowi montażu?

Jako pracownik montażu oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.351 € do 2.613 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju wewnątrz organizacji;
  • Skorzystaj z solidnego programu emerytalnego już od pierwszego dnia.

Czego oczekujemy od Ciebie jako pracownika montażu?

Oczekujemy, że:

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego;
  • Potrafisz pracować precyzyjnie i zgodnie z procedurami i wytycznymi;
  • Otwarty na naukę nowych rzeczy i rozwój w tej nieformalnej firmie.

Zachęciłeś się rolą montera w branży logistycznej? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu na pracownika montażu? Cuijk? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.