Order Picker Nijmegen

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Nijmegen
    • kategoria Magazyn / Logistyka
    • Wykształcenie VMBO

Czy jesteś osobą energiczną i posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych? Zostań naszym pracownikiem magazynu Nijmegen! Wzięcie na siebie odpowiedzialności nie stanowi dla Ciebie problemu i zapewniasz sprawny przebieg załadunku i rozładunku.

Jako pracownik magazynu w tętniącym życiem mieście Nijmegen jesteś osią koła logistycznego. Odpowiadasz nie tylko za import i wydawanie towarów, ale także za usprawnienie magazynowania wewnętrznego. Jesteście oczami i uszami magazynu, w którym nie tylko sprawnie załadujecie i rozładowujecie nowe dostawy, ale także bacznie obserwujecie jakość przychodzącego towaru. Dzięki talentowi organizacyjnemu i proaktywnemu podejściu dbasz o to, aby magazyn zawsze działał sprawnie.

Poza tym żaden dzień nie jest taki sam. Jesteś w ciągłym ruchu, uzupełniając zapasy i dbając o sprawny przebieg procesów logistycznych. Twoja dbałość o szczegóły i uporządkowane podejście są dla firmy nieocenione. Dzięki Waszym wysiłkom i zaangażowaniu magazyn stanie się nie tylko miejscem przechowywania, ale także wydajności i produktywności. Z Tobą na pokładzie zespół może codziennie wracać do domu ze spokojem, wiedząc, że logistyka układa się idealnie.

Twoje zadania obejmują:

  • Odpowiedzialny za import i wydawanie towarów;
  • Zapewnij usprawnioną pamięć wewnętrzną;
  • Sprawny załadunek, rozładunek i kontrola nowych dostaw.

Co oferujemy Ci jako Pracownikowi Magazynu?

Jako pracownik magazynu oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.253 € do 2.600 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Korzystaj z solidnego programu emerytalnego od pierwszego dnia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju wewnątrz organizacji.
  • Możliwość uzyskania certyfikatu na wózek widłowy lub wózek wysokiego składowania, jeśli to konieczne.

Czego oczekujemy od Ciebie jako Order Pickera?

Oczekujemy, że:

  • Ukończyłeś co najmniej kurs MBO poziomu 2 lub 3 z zakresu logistyki lub kurs o podobnym charakterze;
  • Umiejętność starannej pracy zgodnie z wytycznymi i procedurami;
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego.

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli pracownika magazynu w branży logistycznej? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wolnych stanowisk pracy na magazynie w Nijmegen? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.