Pracownik produkcji Helmond

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Helmond
    • kategoria Przemysł / Produkcja
    • Wykształcenie VMBO
    • Wynagrodzenie 2.442,21 € miesięcznie

Zależy Ci na 4-dniowym tygodniu pracy (36 godzin tygodniowo), w którym jesteś ważną częścią całego procesu produkcyjnego? To jest coś dla Ciebie!

Czy pasjonujesz się przemysłem spożywczym i przywiązujesz szczególną wagę do zrównoważonego rozwoju i środowiska? Wtedy dostępne jest to stanowisko jako pracownik produkcyjny Helmond idealny dla Ciebie w wiodącej firmie z branży mięsnej.

Jako pracownik produkcyjny będziesz pracować głównie na linii montażowej, gdzie odpowiadasz za staranne przygotowanie różnego rodzaju produktów mięsnych według szczegółowych instrukcji. Do Twoich zadań należy krojenie produktów mięsnych w paski (takich jak kiełbasa wędzona i kebab), gdzie najważniejsza jest jakość i dokładność.

Oprócz przygotowania produktów mięsnych ważną rolę odgrywasz również w procesie pakowania. Masz pewność, że produkty są prawidłowo i higienicznie zapakowane i gotowe do następnej fazy procesu. Po zapakowaniu produktów zespół logistyczny przejmuje kontrolę nad dalszą dystrybucją starannie przetworzonego produktu.

Twoje zadania obejmują:

  • Przygotowanie produktów mięsnych z przyprawami zanim trafią na przenośnik taśmowy;
  • Przetwarzanie produktów mięsnych na linii montażowej zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami;
  • Pakowanie produktów po ich przetworzeniu.

Godziny pracy na zmianę dzienną:

Pracujesz na zmianę dzienną w następujących godzinach pracy:

Od poniedziałku do czwartku od 07:00 do 17:00.

Co oferujemy Ci jako pracownikowi produkcyjnemu?

Jako pracownik produkcyjny oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2.442,21 € brutto miesięcznie;
  • Przyjemne towarzystwo Helmond z nieformalną atmosferą pracy, która sprawia, że ​​praca jest przyjemna;
  • Czterodniowy tydzień pracy, który daje Ci długi weekend.

Czego oczekujemy od Ciebie jako pracownika produkcyjnego?

Oczekujemy, że:

  • Umiejętność dokładnej i starannej pracy zgodnie z ustalonymi wytycznymi i procedurami;
  • Silna niezależność w pracy, w tym umiejętność proaktywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów, jeśli się pojawią;
  • Doświadczenie lub duża sympatia do branży spożywczej.

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli pracownika produkcyjnego w branży spożywczej? Helmond? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Prosimy o kontakt z Magdaleną Brylowską pod numerem 06-22405082 lub o przesłanie maila na adres magdalena.brylowska@flextoday.NL.

Kontakt

Magdalena Bryłowska