Nadawca w Wijchen

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Wijchen
    • kategoria Magazyn / Logistyka
    • Wykształcenie VMBO
    • Umowa Umowa o pracę (Faza A) z perspektywą stałego zatrudnienia
    • Wynagrodzenie 2.367 € miesięcznie

Jako spedytor Wijchen zyskasz możliwość pracy w dynamicznym środowisku. Będziesz zaangażowany w załadunek świeżych produktów, którymi codziennie karmią się setki ludzi.

Funkcja

Jako spedytor Wijchen jesteś odpowiedzialny za załadunek i rozładunek zarówno towarów przychodzących, jak i wychodzących. Otrzymujesz listy klientów z powiązanymi zamówieniami, które dokładnie śledzisz. Dzięki systemowi śledzenia i śledzenia możesz skutecznie realizować zamówienia i zawsze dowiedzieć się o pochodzeniu i przeznaczeniu świeżych produktów.

Pod nadzorem współpracującego brygadzisty wyprawy lub (zastępcy) kierownika operacyjnego, oprócz swoich zwykłych zadań, będziesz także zaangażowany w różne inne działania. Oprócz tego oczekujemy od Ciebie zadań administracyjnych, takich jak rejestracja towarów wychodzących w systemie. Niezależna i proaktywna praca jest niezwykle istotna, ponieważ odgrywasz kluczową rolę w tej firmie.

Twoje zadania obejmują:

  • Załadunek i rozładunek towarów przychodzących i wychodzących zgodnie z listami klientów;
  • Wykonywanie rutynowych prac pod nadzorem współpracującego brygadzisty wyprawy lub (zastępcy) kierownika operacyjnego;
  • Opieka nad zadaniami administracyjnymi, w tym obsługą towarów wychodzących.

Co oferujemy Ci jako spedytorowi?

Jako pracownik spedycji oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2.367 € brutto miesięcznie;
  • Nieformalne środowisko pracy z koleżeńską atmosferą pracy, w której ważne jest zaangażowanie;
  • Dużo różnorodności w pracy, co sprawia, że ​​jest ona przyjemna.

Czego oczekujemy od Ciebie jako pracownika spedycji?

Oczekujemy, że:

  • Doświadczenie w kompletacji zamówień i pracy ze skanerem ręcznym będzie dodatkowym atutem;
  • Masz doświadczenie ze świeżymi produktami lub nie masz nic przeciwko pracy z nimi;
  • Niezależność, proaktywność i elastyczność to ważne cechy;
  • Że dobrze władasz językiem niderlandzkim.

Chciałbyś aplikować?

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli spedytora w branży spożywczej? Wijchen? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-13172044 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.

Kontakt

Ryana Xhofleera

0 odpowiedzi

zostaw komentarz

Masz coś do powiedzenia?
Zapraszamy do współpracy!