Pracownik Serwisu Technicznego

    • zamieszczone 24-04-2024
    • lokalizacja Wijchen
    • kategoria Sektor techniczny
    • Wykształcenie MBO
    • Umowa Umowa o pracę (Faza A) z perspektywą stałego zatrudnienia
    • Wynagrodzenie 3.100 € - 4.300 € miesięcznie

Jesteś doświadczonym mechanikiem z pasją do układów hydraulicznych? Poszukujemy wszechstronnego technika, który lubi modyfikować, naprawiać i odnawiać skomplikowane naczepy do specjalnego transportu drogowego. Zostań częścią naszego zespołu i zadbaj o to, aby każda przyczepa wyjechała jak nowa!

Funkcja

Szukasz pełnej wyzwań i różnorodnej pozycji, w której każdy dzień jest pełen niespodzianek i gdzie możesz zrobić coś więcej niż tylko stać z boku? W takim razie masz szansę zostać technikiem pomocy drogowej w tym oddziale serwisowym Wijchen odpowiadasz za analizę, demontaż, wymianę i naprawę części skomplikowanych naczep do specjalnego transportu drogowego.

Odgrywasz zasadniczą rolę w rozwiązywaniu usterek w układach elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych, a w razie potrzeby w porozumieniu z klientem dokonujesz także nowych regulacji pojazdu.

Będziesz pracować w zgranym zespole w tej branży usługowej Wijchen, do którego przywożone są używane przyczepy z uszkodzeniami lub niesprawnością. Oferujemy środowisko, w którym zostaniesz odpowiednio przeszkolony, aby stać się niezależnym, wszechstronnym specjalistą ds. rozwiązywania problemów / technikiem naprawy.

Twoje zadania obejmują:

  • Wykonuje analizę pojazdu i w razie potrzeby demontuje go.
  • Zastępuje zużyte lub uszkodzone części przyczepy.
  • Naprawia wszelkie uszkodzenia przyczepy.
  • Wykrywa i usuwa usterki w układach elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych.

Co oferujemy jako technik pomocy drogowej?

Jako technik awarii oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie brutto od 3.100 € do 4.300 €, w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia.
  • Otrzymasz możliwość świadczenia usług telefonicznych, za co otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 300 € netto tygodniowo.
  • Zróżnicowana i zróżnicowana praca na skomplikowanych przyczepach do specjalnego transportu drogowego.
  • Przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole w naszym serwisie Wijchen.
  • Dobry okres szkolenia, aby zostać niezależnym, wszechstronnym technikiem napraw.
  • Możliwość odbycia sześciomiesięcznego kursu wewnętrznego, podczas którego można uzyskać certyfikaty z zakresu pneumatyki, hydrauliki i elektrotechniki.

Czego oczekujemy od Ciebie jako technika pomocy drogowej?

Oczekujemy, że:

  • Wykształcenie co najmniej średnie przedzawodowe o kierunku technicznym.
  • Praktyczna mentalność i pasja do majsterkowania.
  • Znajomość układów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych, w tym magistrali CAN.

Chciałbyś aplikować?

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli specjalisty ds. awarii w sektorze technicznym? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Czy masz pytania dotyczące wakatu dla inżyniera awarii? Wijchen? Prosimy o kontakt z Magdaleną Brylowską pod numerem 06-22405082 lub o przesłanie maila na adres magdalena.brylowska@flextoday.NL.

Kontakt

Niels Galjaard

0 odpowiedzi

zostaw komentarz

Masz coś do powiedzenia?
Zapraszamy do współpracy!