Technik naprawy w Zwijndrecht

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Zwijndrecht
    • kategoria Sektor techniczny

Zależy Ci na odpowiedzialnej pracy, w zgranym zespole i zróżnicowanej pracy? W takim razie stanowisko technika naprawy to kolejny krok w Twojej karierze!

Będziesz pracować jako technik naprawy pojazdów. W razie potrzeby przeprowadzasz dokładną analizę w miejscu lokalizacji pojazdu.

Ponadto możesz zauważyć inne uszkodzenia, takie jak zużycie lub wadliwe części. Może się również zdarzyć, że w pojazdach wystąpią awarie, na przykład w układzie elektrycznym, hydraulicznym lub pneumatycznym, które można wówczas rozwiązać.

Po wykonaniu tych zadań omawiasz ustalenia z klientem i wprowadzasz ewentualne poprawki w pojeździe. Pracujesz w zgranym zespole i jeśli nie możesz znaleźć rozwiązania, zawsze możesz skontaktować się ze współpracownikiem, aby wspólnie znaleźć rozwiązanie.

Jeśli nie masz doświadczenia jako technik napraw, ale masz doświadczenie jako technik konserwacji, zawsze możesz zostać przeszkolony wewnętrznie. Ważne jest, abyś miał doświadczenie w spawaniu.

Twoje zadania obejmują:

  • Wykonaj analizę lokalizacji pojazdu;
  • Napraw pojazd i w razie potrzeby wymień zużyte lub uszkodzone części;
  • Rozwiązywanie problemów z układami elektrycznymi, hydraulicznymi i pneumatycznymi.

Co oferujemy Tobie jako technikowi naprawy?

Jako technik napraw oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie brutto od 2.728,21 € do 2.926,61 €, w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia;
  • Zróżnicowaną pracę z różnorodnymi zajęciami, która sprawia, że ​​praca jest przyjemna;
  • Możliwość odbycia sześciomiesięcznego kursu wewnętrznego, podczas którego można uzyskać certyfikaty z zakresu pneumatyki, hydrauliki i elektrotechniki.
  • Otrzymasz możliwość świadczenia usług telefonicznych, za co otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 300 € netto tygodniowo.

Czego oczekujemy od Ciebie jako technika naprawy?

Oczekujemy, że:

  • Co najmniej ukończone wykształcenie MBO na poziomie 2 lub 3 w dziedzinie technologii lub wykazujące się pokrewieństwem w tej dziedzinie;
  • Znajomość układów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych;
  • Potrafią myśleć zorientowanie na rozwiązania.

Czy zafascynowałeś się rolą technika naprawy w sektorze technicznym? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Prosimy o kontakt z Magdaleną Brylowską pod numerem 06-22405082 lub o przesłanie maila na adres magdalena.brylowska@flextoday.NL.

Kontakt

Magdalena Bryłowska