Inżynier Konserwacji Beuningen

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Beuningen
    • kategoria Sektor techniczny
    • Wykształcenie VMBO

Dla naszego miłego Klienta poszukujemy inżyniera utrzymania ruchu, który będzie w stanie przejąć odpowiedzialność za stan techniczny linii produkcyjnych.

Jako technik utrzymania ruchu Beuningen żaden dzień nie jest taki sam. Będziesz zajmował się konserwacją wszystkich maszyn i ich optymalnym wykorzystaniem. Dlatego ważne jest, aby zastanowić się, w jaki sposób można ulepszyć proces produkcyjny w dłuższej perspektywie i wdrożyć te ulepszenia.

Ponadto musisz mieć doświadczenie w pracy ze standardami jakości takimi jak BRC, IFS i HACCP. Ponadto pracujesz w małym zespole, w którym dzielisz się wiedzą techniczną i uczysz się od siebie nawzajem. Po wykonaniu tych wszystkich czynności konserwacyjnych upewnij się, że są one zarejestrowane w systemie konserwacji, abyś zawsze mógł przypomnieć sobie, co i kiedy zostało poprawione.

Twoje zadania obejmują:

  • Rozwiązywanie usterek, jeśli wystąpią;
  • Aktywnie uczestniczyć w procesie produkcyjnym w celu ulepszeń;
  • Planowanie i przeprowadzanie utrzymania ruchu na liniach produkcyjnych/maszynach;
  • Dokładna rejestracja wykonanych prac konserwacyjnych w systemie utrzymania ruchu.

Co oferujemy Tobie jako technikowi utrzymania ruchu?

Jako technik utrzymania ruchu Beuningen Oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie brutto wraz z dodatkami w wysokości od 3.378 EUR do 3.672 EUR, uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia;
  • Praca w systemie 3-zmianowym z 38-godzinnym tygodniem pracy;
  • Możliwość odbycia wewnętrznych kursów i szkoleń, takich jak BRC i IFS.

Czego oczekujemy od Ciebie jako technika utrzymania ruchu?

Oczekujemy, że:

  • Ukończyli odpowiednią edukację lub zdobyli niezbędne doświadczenie;
  • Posiadać wiedzę z zakresu technologii pomiarowo-kontrolnej i umieć z nią pracować;
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego.

Czy zachwyciła Cię oferta pracy na stanowisku inżyniera utrzymania ruchu w branży spożywczej? Beuningen? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-13172044 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.