Operator pakowania Veghel

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Veghel
    • kategoria Sektor techniczny

Dla klienta z regionu Veghel poszukujemy energicznego kandydata na stanowisko operatora pakowania.

Jako operator pakowania zajmujesz się produkcją karmy dla psów i kotów. Twoje obowiązki jako operatora pakowania są następujące:

  • Monitorowanie procesu pakowania;
  • Odpowiedzialność za pracę prawie wszystkich maszyn w dziale pakowania;
  • Dostosowywanie wagi linii pakujących i przeprowadzanie partii testowych za pomocą maszyn pakujących;
  • Przechodząc na inne opakowanie lub produkt, dbasz o wymianę i dostosowanie maszyn;
  • Zapewnienie bezpiecznego i czystego środowisko pracy;
  • Dbanie o zaopatrzenie i wywóz produktów i surowców przy pomocy wózka widłowego;
  • Odpowiedzialność za stosowanie kodów;
  • Wypełnianie dokumentacji.

Co oferujemy Państwu jako operatorowi opakowań?

  • Stanowisko pełne wyzwań;
  • Dynamiczne środowisko pracy z możliwością rozwoju;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Świetne możliwości szkoleniowe;
  • Dobre warunki zatrudnienia na poziomie podstawowym i dodatkowym.

Czego oczekujemy od Ciebie jako operatora opakowań?

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Lubisz wykazywać inicjatywę i lubisz pracować w zmotywowanym zespole;
  • Doświadczenie w technologii będzie atutem;
  • Doświadczenie w branży spożywczej będzie atutem;
  • Posiadanie uprawnień na wózek widłowy będzie atutem;
  • Chęć do pracy zmianowej (po wspólnym uzgodnieniu);
  • Posiadasz prawo jazdy B i własny samochód;
  • Posiadanie certyfikatu VCA;
  • Znajomości zasad BHP.

Czy oferta pracy jako operator pakowania wzbudziła Twoje zainteresowanie? Zapraszamy do złożenia CV poprzez link „aplikuj teraz”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego wakatu, skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.