Operator wózka widłowego Rotterdam

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Rotterdam
    • kategoria Magazyn / Logistyka

Czy jesteś osobą przebojową, dbającą o porządek i czystość? Skorzystaj z okazji i zostań naszym pracownikiem magazynu! Prowadź wózek widłowy, organizuj nasz magazyn i zbieraj zamówienia. Każdego dnia wracaj do domu z satysfakcją!

Czy jesteś utalentowanym logistykiem i szukasz pełnej wyzwań roli? Rotterdam? Dołącz do naszego zespołu jako pracownik magazynu w naszym magazynie technicznym! Tutaj ściśle współpracujesz z systemami ERP, aby mieć pewność, że towar trafi we właściwe miejsce. Mając wprawne ręce za kierownicą wózka widłowego, możesz bez wysiłku manewrować po magazynie, gdzie porządek i precyzja są najważniejsze.

Jako pracownik magazynu odpowiadasz za sprawną organizację przepływu towarów i zapewnienie sprawnego przebiegu procesu. Pracujesz w środowisku, w którym najważniejsza jest praca zespołowa i punktualność. Ta rola daje Ci możliwość wniesienia każdego dnia istotnego wkładu w nasz sukces logistyczny i powrotu do domu usatysfakcjonowany, ze świadomością, że odgrywasz istotną rolę w funkcjonowaniu naszego magazynu.

Twoje zadania obejmują:

  • Organizowanie przepływu towarów w celu zapewnienia usprawnienia procesu.
  • Praca z systemami ERP w celu zapewnienia prawidłowego rozmieszczenia towarów.
  • Manewruj wózkiem widłowym, aby bez wysiłku poruszać się po magazynie oraz zapewnić porządek i precyzję.

Co oferujemy Ci jako Pracownikowi Magazynu?

Jako pracownik magazynu oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.513 € do 2.773 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Korzystaj z solidnego programu emerytalnego od pierwszego dnia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju wewnątrz organizacji.

Czego oczekujemy od Ciebie jako Pracownika Magazynu?

Oczekujemy, że:

  • Ukończyłeś co najmniej kurs MBO na poziomie 2 lub 3 z zakresu logistyki;
  • Umiejętność starannej pracy zgodnie z wytycznymi i procedurami;
  • Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego i posiadasz ważny certyfikat na wózek widłowy.

Zafascynowałeś się rolą pracownika magazynu w branży logistycznej? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu na pracownika magazynu? Rotterdam? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.