Monter budowlany Wijchen

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Wijchen
    • kategoria Sektor techniczny

Fascynuje Cię spawanie pięknych konstrukcji? W takim razie jest to idealna okazja dla Ciebie! Dla cenionego klienta poszukujemy spawaczy z pasją Wijchen.

Jako monter budowy Wijchen wkraczasz w świat rzemiosła i precyzji, gdzie Twoje umiejętności i zaangażowanie są kluczem do sukcesu. Twoja misja? Skrupulatny montaż, klejenie i spawanie elementów konstrukcyjnych zgodnie z rysunkami technicznymi.

Oprócz tego jesteś biegły w różnych czynnościach związanych z pracą na stanowisku pracy i jesteś ostatnią linią obrony podczas sprawdzania materiałów. Naszą pasją jest dostarczanie jakości, a Twoje dokładne podejście gwarantuje, że każdy szczegół będzie odpowiedni.

Twoje zadania obejmują:

  • Dołączaj, montuj i spawaj części konstrukcyjne z rysunków;
  • Sprawdzenie, czy materiał spełnia specyfikacje;
  • Spawanie dużych konstrukcji.

Co oferujemy Ci jako monter budowy?

Jako spawacz oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie, które waha się od 2.773 € do 2.946 € brutto miesięcznie, w zależności od Twojego doświadczenia zawodowego i wiedzy;
  • Pakiet pełen dodatkowych warunków zatrudnienia obejmujący 25 dni urlopu i 13 dni ADV;
  • Istnieje możliwość uczestniczenia w kursach i poszerzania wiedzy. Istnieje również możliwość uzyskania uprawnienia spawalniczego, jeżeli posiadasz już doświadczenie w spawaniu.
  • Praca w wiodącej międzynarodowej firmie daje pewność na przyszłość.

Czego oczekujemy od Ciebie jako montera konstrukcji?

Oczekujemy, że:

  • Posiadać dyplom spawacza MIG/MAG;
  • Zdobyłeś doświadczenie praktyczne lub ukończyłeś z sukcesem odpowiedni kierunek studiów;
  • Nie ma problemu z czytaniem rysunków technicznych.

Czy zafascynowałeś się rolą spawacza w metalu i technologii? Wijchen? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Prosimy o kontakt z Magdaleną Brylowską pod numerem 06-22405082 lub o przesłanie maila na adres magdalena.brylowska@flextoday.NL.

Kontakt

Magdalena Bryłowska