Pracownik wyprawy w Wijchen

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Wijchen
    • kategoria Magazyn / Logistyka
    • Wykształcenie MBO
    • Umowa Umowa o pracę (Faza A) z perspektywą stałego zatrudnienia
    • Wynagrodzenie 2.079 € - 2.339 € miesięcznie

Aplikuj na to wszechstronne i ekscytujące stanowisko Wijchen poszukujemy entuzjastycznych pracowników do naszej wyprawy.

Funkcja

Jako Pracownik Spedycji jesteś aktywny w naszym dynamicznym dziale spedycji Wijchen, w którym odgrywasz kluczową rolę. Jesteś osobą odpowiedzialną za wszystkie działania w ramach wyprawy. Wyposażony w ręczny skaner i wózek paletowy zbierasz i przygotowujesz zamówienia do wysyłki. Masz pewność, że świeże produkty zostaną dokładnie i sprawnie umieszczone na właściwych paletach, dostosowanych do specyficznych potrzeb każdego klienta.

Ponadto każdego dnia stajesz przed wyzwaniem, aby wydobyć z siebie wszystko, co najlepsze, i ściśle współpracujesz z kierownikiem wyprawy, kontrolerami jakości, inspektorami i współpracownikami z działu wypraw. Wszystko to odbywa się w nowoczesnym i innowacyjnym środowisku pracy w naszej rodzinnej firmie Wijchen. Zrozumienie różnych produktów, klientów i ich specyficznych wymagań ma kluczowe znaczenie na tym stanowisku, gdzie dokładność i zadowolenie klienta są najważniejsze.

Twoje zadania obejmują:

  • Załadunek ciężarówek i zapewnienie jego sprawnego przebiegu;
  • Sprawdź zamówienia przed ich wysyłką;
  • Zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do transportu za pomocą ręcznego skanera i wózka paletowego;
  • Jeżeli inspektor i Kierownik Ekspedycji nie są obecni, należy sprawdzić i podpisać rachunki za produkty przychodzące i wychodzące.

Co oferujemy Tobie jako pracownikowi spedycji?

Jako pracownik spedycji oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.079 € do 2.339 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Nieformalne środowisko pracy z koleżeńską atmosferą pracy, w której ważne jest zaangażowanie;
  • Dużo różnorodności w pracy, co sprawia, że ​​jest ona przyjemna.

Czego oczekujemy od Ciebie jako pracownika spedycji?

Oczekujemy, że:

  • Masz doświadczenie z elektrycznym wózkiem paletowym i posiadasz ważny certyfikat na wózek widłowy;
  • Ukończyłeś co najmniej wykształcenie MBO na odpowiednim kierunku studiów lub zdobyłeś doświadczenie praktyczne;
  • Najlepiej, jeśli masz doświadczenie ze skanerem ręcznym; jeśli nie, nie ma problemu, nauczymy Cię tego wewnętrznie;
  • Jesteś elastyczny jeśli chodzi o (wcześniejsze) godziny pracy.

Chciałbyś aplikować?

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli pracownika spedycji w branży spożywczej? Wijchen? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-13172044 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.

Kontakt

Ryana Xhofleera

0 odpowiedzi

zostaw komentarz

Masz coś do powiedzenia?
Zapraszamy do współpracy!