Corporate Recruiter

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Beuningen
    • kategoria Marketing
    • Wykształcenie HBO
    • Umowa Baza zatrudnienia

FlexToday to szybko rozwijająca się, odnosząca sukcesy i ambitna agencja pracy tymczasowej z pasją do personelu. We FlexToday pracuje entuzjastyczny zespół doświadczonych profesjonalistów, dla których liczy się tylko jedno: zadowoleni klienci i pracownicy. Dlatego nasze usługi opierają się na trzech podstawowych wartościach: niezawodność, profesjonalizm i entuzjazm.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy:

Rekrutera korporacyjnego

Czym będziesz się zajmował jako rekruter korporacyjny?

Jako Rekruter Korporacyjny w FlexToday odpowiadasz za wszystkie oferty pracy wewnętrzne i zewnętrzne u naszych klientów korporacyjnych! Na swoim stanowisku jesteś rekruterem, marketerem i liderem projektów w jednym. Wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, jak podejść do procesu rekrutacyjnego. Dbasz o terminowe zaspokojenie potrzeb kadrowych.

Dynamika tej roli polega na tym, że oprócz obsadzania wakatów możesz wyróżnić się wdrażaniem usprawnień w różnych obszarach lub budowaniem projektów od podstaw. Pomyśl o budowaniu marki pracodawcy, marketingu pracy i rekrutacji do kampusów. Jeśli masz ambicję i wiesz, jak dobrze wykonywać powyższe działania, istnieje możliwość awansu na stanowisko kierownicze FlexToday.

Inne zadania i obowiązki, które masz jako korporacyjny rekruter:

  • Utrzymywanie, rozwój i zarządzanie różnymi kontaktami zewnętrznymi, takimi jak instytuty szkoleniowe, agencje outplacementu, agencje reintegracji, UWV, banki ofert pracy, agencje rekrutacji i selekcji, agencje zatrudnienia i grupy sieciowe;
  • Stworzenie rocznego planu rekrutacji zawierającego wszystkie działania, które powinny prowadzić do pozyskania odpowiedniego personelu i przyczynić się do budowania marki pracodawcy;
  • Usprawnianie bieżącego procesu rekrutacyjnego poprzez analizę bieżących procesów i doradztwo dla kadry zarządzającej;
  • Dostarczanie różnorodnych raportów okresowych.

Co oferujemy:

  • Odpowiednie wynagrodzenie i dodatkowe warunki zatrudnienia;
  • Możliwości kariery na stanowisku kierowniczym;
  • Pełną wyzwań, zróżnicowaną, niezależną i pracowitą pracę na pełen etat;
  • Zespół entuzjastycznych i młodych współpracowników;
  • Oprócz dni urlopu, także dni RelaxToday w roku;
  • Możesz zarobić dodatkowe 25 dni wolne w roku;
  • Zwrot kosztów dojazdu za wszystkie kilometry;
  • Darmowe sporty;
  • Budżet roczny na naukę/kurs lub rozwój osobisty;
  • Elastyczne godziny pracy rozpoczynające się w godzinach XNUMX:XNUMX - XNUMX:XNUMX.
  • Elastyczne godziny pracy rozpoczynają się w godzinach 08:00 - 09:00.

Wymagania

  • Dyplom HBO w zakresie HR lub podobne wykształcenie;
  • Około 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość branży przemysłowej i/lub logistycznej;
  • Jesteś współpracownikiem i partnerem nastawionym na udaną współpracę;
  • Potrafisz dobrze słuchać, uważnie analizujesz, prezentujesz przekonująco oraz komunikujesz się jasno i konkretnie, pracujesz samodzielnie, lubisz brać odpowiedzialność, ale także wychodzisz z inicjatywą.

Chciałbyś aplikować?

Czy jesteś nowym współpracownikiem, którego szukamy? Apliku za pośrednictwem naszej strony internetowej, bądź przycisku “aplikuj teraz”

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do Edwina Galjaarda pod numer +31 (0)24 645 0740 lub wyślij e-mail na adres: office@flextoday.nl

Bądź na bieżąco, obserwując nas na: www.linkedin.com/company/flextoday

Kontakt

Ryana Xhofleera

0 odpowiedzi

zostaw komentarz

Masz coś do powiedzenia?
Zapraszamy do współpracy!