Lider zespołu w Wijchen

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Wijchen
    • kategoria Magazyn / Logistyka

Czy jesteś zainteresowany kierowaniem zespołem pracowników zajmujących się pakowaniem, jednocześnie aktywnie w nim uczestnicząc? W takim razie to wyzwanie jest dla Ciebie. Obecnie dla naszego cennego klienta poszukujemy lidera zespołu Wijchen.

Aplikuj na stanowisko lidera zespołu/brygadzisty Wijchen trafisz do nowoczesnej rodzinnej firmy specjalizującej się w świeżych produktach. Na tym stanowisku zarządzasz 10 liniami pakującymi, składającymi się z 45 pracowników produkcyjnych i liderów pasów, którzy są odpowiedzialni za pakowanie świeżych produktów. Twoim zadaniem jest monitorowanie jakości tych świeżych produktów i upewnianie się, że proces ten przebiega prawidłowo.

Zidentyfikujesz także ulepszenia procesu i zbadasz sposoby wdrożenia tych ulepszeń. W sytuacjach, gdy planista produkcji jest nieobecny, przejmujesz planowanie produkcji i dbasz o to, aby wszystko przebiegało sprawnie. Ponadto kluczową rolę odgrywa zarządzanie pracownikami na różnych liniach pakujących, wspierając ich w razie potrzeby.

Twoje zadania obejmują:

  • Zarządzaj 10 liniami pakującymi i zarządzaj personelem;
  • Analizowanie całego procesu i szukanie sposobów identyfikacji i wdrożenia usprawnień;
  • Sprawdź, czy świeże produkty spełniają wymagane standardy jakości.

Co oferujemy Ci jako liderowi zespołu?

Jako lider zespołu/brygadzista Wijchen Oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie, które waha się od 3.200 € do 3.400 € brutto miesięcznie, w zależności od Twojego doświadczenia zawodowego i wiedzy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju wewnątrz organizacji;
  • Pracę w nowoczesnej firmie rodzinnej, w której możesz coś zmienić.

Czego oczekujemy od Ciebie jako lidera zespołu?

Oczekujemy, że:

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
  • Jesteś elastyczny w pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym;
  • Zdobyłeś doświadczenie w Lean Production;
  • Że dobrze władasz językiem niderlandzkim.

Z entuzjazmem nawiązałeś do roli lidera zespołu/brygadzisty w branży spożywczej? Wijchen? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-13172044 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.