Operator pakowania ofert pracy w Asten lub Venray

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Odiliapeel
    • kategoria Jedzenie
    • Wykształcenie VMBO

Szukasz wszechstronnej pracy w dynamicznym środowisku? Witamy w nas, gdzie brabancka serdeczność idzie w parze z elastycznością i uznaniem dla Twoich wysiłków.

Szukasz ekscytującej i wszechstronnej pozycji, w której każdy dzień jest inny i gdzie możesz zrobić więcej niż tylko stać na linii? W firmie, która ceni brabancką serdeczność, elastyczność i lojalność? Czy to brzmi jak Twoje idealne środowisko pracy? W takim razie możesz być idealnym kandydatem na stanowisko operatora opakowań w znanej organizacji.

Na tym stanowisku będziesz pracować w systemie pięciozmianowym, gdzie będziesz odpowiadać za różnorodne zadania gwarantujące sprawny przebieg procesu produkcyjnego. Swoją zmianę rozpoczynasz od przejęcia zadań od kolegi, przygotowania maszyny do kolejnej partii. Obejmuje to sprawdzenie folii i ustawienie prawidłowej daty na opakowaniu. Podczas swojej zmiany uważnie monitorujesz, czy maszyna działa prawidłowo i przeprowadzasz regularne kontrole, w tym kluczowe kontrole CCP, aby zapobiec przedostawaniu się metalu do opakowania.

Oprócz obsługi i regulacji maszyn jesteś także osobą wyznaczoną do usuwania wszelkich usterek technicznych. Dzięki Twojej wiedzy i doświadczeniu możesz je szybko rozwiązać, tak aby proces produkcji był jak najmniej opóźniony. A jeśli nocna zmiana Cię odciąża, możesz spokojnie iść spać i cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem.

Firma, dla której pracujesz, ma bogatą historię wzrostu i rozwoju, od skromnego gospodarstwa do przedsiębiorstwa działającego na arenie międzynarodowej. Jednak rodzinna atmosfera i zaangażowanie wobec pracowników nigdy nie zniknęły.

Twoje zadania obejmują:

  • Przygotowanie maszyny do kolejnej partii, w tym sprawdzenie poprawności dat folii i pakowania.
  • Ciągłe monitorowanie procesu pakowania i przeprowadzanie kontroli CCP w celu zapewnienia, że ​​produkty pozostają wolne od zanieczyszczeń.
  • Szybkie i sprawne usuwanie usterek technicznych, tak aby proces produkcyjny mógł przebiegać bez zakłóceń.
  • Dokładne ustawienie i regulacja maszyn w celu zapewnienia optymalnej jakości pakowania.

Co oferujemy Państwu jako operatorowi opakowań?

Jako operator opakowań oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.530 do 3.335 euro miesięcznie, w zależności od doświadczenia.
  • Dynamiczne środowisko pracy, w którym możesz zrobić więcej niż tylko odebrać telefon.
  • Ciesz się serdecznością, elastycznością i lojalnością Brabancji.
  • Możliwości rozwoju osobistego, w tym możliwości szkoleń i kariery.

Czego oczekujemy od Ciebie jako operatora opakowań?

Oczekujemy, że:

  • Odgrywa ważną rolę w zapewnieniu płynnego przebiegu procesu produkcyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowego działania maszyn.
  • Jesteście stale czujni i przeprowadzacie regularne kontrole, takie jak kluczowe kontrole CCP, aby mieć pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i że do opakowań nie trafia absolutnie żaden metal.
  • Możesz szybko i skutecznie rozwiązać problemy i awarie, aby produkcja nie uległa niepotrzebnym przestojom.
  • Jesteś elastyczny i chętny do wykonywania różnych zadań, takich jak obsługa wózka widłowego i sprzątanie podczas nocnej zmiany, oprócz głównego zadania jako operator pakowania.

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli operatora opakowań w branży spożywczej? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu na stanowisko operatora opakowań w Asten lub Venray? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.