Pracownik logistyki Helmond

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Helmond
    • kategoria Magazyn / Logistyka
    • Wykształcenie VMBO
    • Wynagrodzenie 2.365,95 € - 2.513,28 € miesięcznie

Zatrudnimy na stanowisko pracownika logistyki Helmond prawdziwy gracz zespołowy. Na tym stanowisku dbasz o to, aby nasi klienci każdego dnia otrzymywali optymalną obsługę. Jesteś częścią nieformalnego i zorientowanego na wyniki zespołu, w którym najważniejsza jest współpraca i zadowolenie klienta.

Jako pracownik logistyki będziesz pracować w wiodącej firmie z branży spożywczej Helmond. Na tym ważnym stanowisku jesteś łącznikiem pomiędzy firmą a klientem, gdzie każdego dnia dbasz o optymalną obsługę klienta.

Do Twoich obowiązków należy rozładunek i kontrola przychodzących produktów. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym. Po kontroli zajmujesz się niezbędną administracją towaru.

Odgrywasz także ważną rolę we wsparciu linii produkcyjnych. Zapewniasz dostawę niezbędnych surowców i materiałów pomocniczych, aby produkcja przebiegała sprawnie. Pracujesz w nieformalnym środowisku, w którym ważna jest współpraca ze współpracownikami.

Twoje zadania obejmują:

  • Zapewnienie płynnego przebiegu rozładunku przychodzących produktów;
  • Śledzenie przychodzących zamówień;
  • Zapewnienie pracownikom produkcyjnym niezbędnych surowców i materiałów eksploatacyjnych.

Co oferujemy Ci jako pracownikowi logistyki?

Jako pracownik logistyki oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.365,95 € do 2.513,28 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Nieformalną atmosferę pracy, w której blisko współpracujesz ze swoimi współpracownikami;
  • Elastyczne godziny pracy, dzięki którym możesz znaleźć idealną równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Czego oczekujemy od Ciebie jako pracownika logistyki?

Oczekujemy, że:

  • Potrafi brać odpowiedzialność i pracować niezależnie;
  • Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego i posiadasz ważny certyfikat na wózek widłowy;
  • Nie masz trudności z pracą w zimnym otoczeniu, chociaż nie zdarza się to często;
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego w mowie i piśmie.

Czy z entuzjazmem podeszłaś do roli pracownika logistyki w branży logistycznej? Helmond? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Prosimy o kontakt z Magdaleną Brylowską pod numerem 06-22405082 lub o przesłanie maila na adres magdalena.brylowska@flextoday.NL.

Kontakt

Magdalena Bryłowska