Pracownik Front-office Rotterdam

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Rotterdam
    • kategoria Obsługa klienta

Aplikuj na stanowisko pracownika recepcji Rotterdam poszukujemy osoby, która może odegrać kluczową rolę w dużej, wiodącej firmie.

Jako pracownik recepcji Rotterdam pełnisz kluczową rolę w zespole obsługi klienta. Do Twoich obowiązków należy dostarczanie kierowcom odpowiedniej dokumentacji oraz uważne rozpatrywanie ich pytań i próśb.

Efektywna współpraca ze współpracownikami jest niezbędna, a Ty podlegasz bezpośrednio liderowi zespołu. Ponieważ jesteśmy pierwszym punktem kontaktowym dla wszystkich klientów, bardzo ważne jest, aby operacje przebiegały sprawnie.

Ponadto jesteś odpowiedzialny za sporządzanie i prawidłową obsługę zleceń załadunku i rozładunku, zleceń VAL i innych powiązanych zadań.

Twoje zadania obejmują:

  • Zapewnienie kierowcom odpowiednich dokumentów i ich późniejsza obsługa;
  • Przejmowanie odpowiedzialności za sporządzanie i prawidłową realizację zleceń załadunku i rozładunku, zleceń VAL i innych powiązanych zadań;
  • Sprawdzanie zgodności dokumentów celnych.

Godziny pracy na 2 zmiany:

Pracujesz w systemie dwuzmianowym w następujących godzinach pracy:

Od poniedziałku do piątku pracujesz w godzinach 06:00 - 14:30. W następnym tygodniu pracujesz od 14:30 do 23:00. A czasami w soboty rano od 08:00 do 11:30.

Co oferujemy Ci jako pracownikowi front office?

Jako pracownik recepcji oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.500 € do 2.900 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju osobistego z wieloma możliwościami kariery na stanowisko, do którego aspirujesz;
  • Przyjemną atmosferę pracy wśród współpracowników, z którymi blisko współpracujesz.

Czego oczekujemy od Ciebie jako pracownika recepcji?

Oczekujemy, że:

  • Potrafi skutecznie rozwiązywać problemy, gdy się pojawią;
  • Posiadać doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie, w języku angielskim i niderlandzkim;
  • Wykazuje inicjatywę w procesie i ma mentalność rozwiązywania problemów.

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli pracownika front-office w sektorze technicznym? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu na stanowisko pracownika recepcji? Rotterdam? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.