Pracownik serwisu Rotterdam

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Schiedam
    • kategoria Sektor techniczny

Na to ciekawe stanowisko z wszechstronnymi zajęciami dla naszego miłego klienta poszukujemy chętnych do nauki pracowników serwisu Rotterdam.

Jako pracownik zespołu serwisowego tej wiodącej firmy w Rotterdam, która specjalizuje się w ciężkich instalacjach budowlanych, pracujesz w dziale serwisu. Tutaj wykonujesz różne zadania, aby praca była zróżnicowana i interesująca. Co więcej, będziesz miał okazję uczestniczyć w imponujących projektach, które mają znaczący wpływ na świat, a wszystko to Rotterdam.

Będziesz pracować z systemami ERP i pożądane jest, abyś miał już pewne doświadczenie techniczne, ale zapraszamy również osoby zainteresowane, które chciałyby dowiedzieć się więcej. Oprócz innych obowiązków, takich jak sporządzanie dokumentów serwisu terenowego (FMS) i sporządzanie list wyboru, być może będziesz musiał obsługiwać pilne wnioski pod kierunkiem swojego przełożonego.

Twoje zadania obejmują:

  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących serwisu terenowego (FMS);
  • Zarządzanie montażami w ramach logistyki;
  • Obsługa transportów awaryjnych pod kierunkiem przełożonego;
  • Praca z systemami planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

Co oferujemy Tobie jako pracownikowi serwisu?

Jako wszechstronny pracownik serwisu oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w wysokości od 2.650 € do 3.300 € brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia;
  • Liczne możliwości rozwoju zawodowego i możliwość rozwoju osobistego;
  • Dużo różnorodności w pracy, aby praca była przyjemna;
  • Pracę w wiodącej międzynarodowej firmie, mającej wpływ na cały świat.

Czego oczekujemy od Ciebie jako pracownika serwisu?

Oczekujemy, że:

  • Znajomość systemów ERP i umiejętność pracy z nimi;
  • Posiadasz ważne zezwolenie VGB lub chcesz ubiegać się o nie wspólnie z firmą;
  • Masz wiedzę techniczną dotyczącą produktu lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat;
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego w zakresie komunikacji.

Czy z entuzjazmem podeszłaś do roli pracownika serwisu w środowisku ciężkich instalacji budowlanych? Rotterdam? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu na pracownika serwisu? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.