Operator procesu Nijmegen

    • zamieszczone 05-02-2024
    • lokalizacja Nijmegen
    • kategoria Sektor techniczny

Dla regionu Nijmegen poszukujemy operatorów procesów, którzy potrafią sprostać wymaganiom klienta, są zmotywowani, mają pasję, aby się czegoś nauczyć.

Jako operator procesu w branży spożywczej pracujesz w obszarze produkcyjnym i zarządzasz procesem produkcyjnym. W tym celu przejdziesz szkolenie na różnych maszynach, a ostatecznie będziesz sam je obsługiwał. Odpowiadasz za pomyślne funkcjonowanie zautomatyzowanych procesów w ramach produkcji. Musisz także sprawdzić, czy proces przebiega sprawnie i jeśli zajdzie taka potrzeba, wziąć w nim udział. Korzystasz z instalacji produkcyjnej i zasobów, takich jak żądane ilości zgodnie z zaleconą specyfikacją i dostarczane zgodnie z harmonogramem. Jesteś zaangażowany w cały proces od surowca po produkt końcowy.

Co oferujemy Ci jako operator procesu?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Wiele obowiązków i niezależność;
  • Możliwość rozwoju;
  • Ciekawe doświadczenie w przyjaznym zespole.

Twoje zadania na produkcji;

  • Przygotowanie procesu produkcyjnego;
  • Monitoruj proces;
  • Pomiar jakości;
  • Kontrola dokumentacji.

Czego oczekujemy od Ciebie jako operatora procesu?

  • Znajomość artykułów spożywczych, pomoc w zakresie jakości i higiena pracy;
  • Musisz być dokładny, nastawiony na jakość i potrafić pracować w zespole;
  • Możliwość pracy w systemie wielozmianowym, na 2,3, 5 i XNUMX zmian.

Czy jesteś zainteresowany aplikowaniem?

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, nie wahaj się i aplikuj natychmiast! Czekamy na Twoje CV tak szybko, jak to możliwe, a może to właśnie Ty.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego wakatu, skontaktuj się z nami pod numerem +3124-6450740 lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem WhatsApp +316-22405082

Kontakt

Niels Galjaard