Inżynier ds. obsługi ofert pracy w Odiliapeel

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Odiliapeel
    • kategoria Jedzenie
    • Wykształcenie VMBO

Zostań naszym inżynierem serwisu! Utrzymuj nasze linie produkcyjne wraz ze swoimi współpracownikami, rozwiązuj awarie i zgłaszaj propozycje ulepszeń. A wisienką na torcie każdego dnia wracasz do domu z pyszną paczką produktów ziemniaczanych.

Szukasz wyzwania jako inżynier serwisu, w którym jesteś częścią zespołu techników z pasją? Razem z kolegami z obsługi technicznej odpowiadacie Państwo za utrzymanie i optymalną pracę naszych linii produkcyjnych. Od rozwiązywania usterek elektrycznych i mechanicznych po aktywne zgłaszanie propozycji ulepszeń: każdy dzień oferuje nowe wyzwania, w których Twoja wiedza techniczna i kreatywność mają ogromne znaczenie.

Co więcej, mamy kulturę, w której ceniony jest Twój wkład i w której jest miejsce na innowacje. A jako bonus dla miłośników ziemniaków codziennie dostępna jest nagroda w postaci paczki pysznych produktów ziemniaczanych do zabrania do domu.

Na tym stanowisku inżyniera serwisu znajdziesz się w dynamicznym środowisku, w którym każdy dzień nie jest taki sam. Dzień zaczynasz od odprawy, podczas której planista pracy dzieli pracę. Twoje zainteresowania i umiejętności są brane pod uwagę, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać siebie. Niezależnie od tego, czy opracowujesz projekt elektryczny, czy chcesz rozwiązać pilną awarię, blisko współpracujesz ze swoimi współpracownikami, aby zapewnić płynny przebieg produkcji i szybkie rozwiązywanie wszelkich problemów.

Twoje zadania obejmują:

  • Odpowiedzialny za utrzymanie techniczne linii produkcyjnych.
  • Rozwiązywanie problemów zarówno elektrycznych jak i mechanicznych.
  • Zgłaszanie propozycji i pomysłów na poprawę obsługi technicznej.
  • Aktywny udział w procesach innowacji technicznych.

Co oferujemy Ci jako Inżynier Serwisu?

Jako Inżynier Serwisu oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie brutto od 2.627 € do 4.500 €, w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia.
  • Planowanie i wykonywanie zadań konserwacyjnych w ciągu dnia.
  • Wymiana i naprawa części z wykorzystaniem kreatywnych rozwiązań.
  • Szybko i skutecznie rozwiązuj pilne awarie, aby zapewnić produkcję.
  • Aktywnie myśl o alternatywnych metodach naprawy i konserwacji.

Czego oczekujemy od Ciebie jako Inżyniera Serwisu?

Oczekujemy, że:

  • Ukończone wykształcenie MBO poziom 4 w zakresie elektrotechniki.
  • Elastyczny i lubi dynamiczne środowisko pracy.
  • Pasja do innowacji i wymyślania nowych rozwiązań.
  • Gotowość do udziału w harmonogramach awarii i konserwacji zapobiegawczej.

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli Inżyniera Serwisu w branży spożywczej? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu Inżyniera Serwisu w Odiliapeel? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.