Operator procesu w Oostrum

    • zamieszczone 01-05-2024
    • lokalizacja Oostrum
    • kategoria Jedzenie

Dla ważnego gracza Oostrum poszukujemy operatorów procesów, którzy lubią różnorodność, są otwarci na rozwój i chcą pracować w systemie 5-zmianowym.

W roli operatora jesteś w centrum procesu produkcyjnego, gdzie masz kontrolę nad maszynami i aktywnie reagujesz na wszelkie odchylenia. Jesteś odpowiedzialny za utrzymanie jakości produktu oraz ścisłe monitorowanie i zarządzanie procesami pomocniczymi, takimi jak zużycie energii i zarządzanie pozostałościami. Do Twoich obowiązków należy również rozwiązywanie problemów i samodzielne przeprowadzanie konserwacji.

Ale jako operator w Oostrum robisz więcej. Oprócz regularnej pracy aktywnie uczestniczysz w zgłaszaniu propozycji optymalizacji procesu produkcyjnego oraz uczestniczysz w zespołach usprawniających. Krótko mówiąc, jesteś kluczowym ogniwem w dążeniu do płynnych i wydajnych zautomatyzowanych procesów, od przyjęcia surowców do momentu opuszczenia miejsca produkcji przez gotowe produkty.

Twoje zadania obejmują:

  • Monitorowanie i zarządzanie procesami wspierającymi, w tym zużyciem energii i przetwarzaniem odpadów;
  • Reaguj proaktywnie i podejmuj natychmiastowe działania, gdy w procesie pojawią się odchylenia;
  • Monitorując jakość produktu, jeśli widzisz coś odbiegającego od normy, podejmujesz działania;
  • Samodzielnie usuwaj usterki i przeprowadzaj konserwację.

Co oferujemy Ci jako operator procesu?

Jako operator procesu oferujemy Państwu:

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie brutto od 2.644 do 3.093 euro, w zależności od Twojej wiedzy i doświadczenia;
  • Praca w systemie 5-zmianowym z dodatkiem zmianowym 31%;
  • Korzystaj z solidnego programu emerytalnego od pierwszego dnia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju wewnątrz organizacji.

Czego oczekujemy od Ciebie jako operatora procesu?

Oczekujemy, że:

  • Zdobyłeś doświadczenie praktyczne lub ukończyłeś z sukcesem odpowiedni kierunek studiów;
  • Mają silne poczucie odpowiedzialności;
  • Są w stanie usunąć awarie i przeprowadzić konserwację, jeśli to konieczne.

Czy z entuzjazmem nawiązałeś do roli operatora procesu w przemyśle spożywczym? Naciśnij przycisk aplikowania i prześlij nam swoje CV oraz motywację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Masz pytania dotyczące wakatu? Oostrum? Skontaktuj się z Ryanem Xhofleerem pod numerem 06-22405082 lub wyślij e-mail na adres ryan.xhofleer@flextoday.NL.